PAR MUMS
«PAR MUMS
Par DV
«Par DV
DV vēsture
DV himna
Kāpēc un kā iestāties DV
Par Vanadzēm
Par DVCV
«Par DVCV
Par DVCV
DVCV Valde
DVCV Prezidijs
DVCV pārstāvniecība
DVCV darbības noteikumi
DVCV jaunumi
DVCV darbs
«DVCV darbs
DVCV publikācijas
«DVCV publikācijas
DV Gadagrāmatas
Laiks, Telpa, Ļaudis..
Latviešu karavīrs Otrā pasaules kara laikā
DVCV apbalvojumu sanēmēji kopš 1994.g
DVCV ‘Rātsnama’ sapulces
DV zemes
Labdarība
«Labdarība
DVCV pārstāvniecība Latvijā
Kā veikt ziedojumu
DVCV saņemtie ziedojumi EUR 2014.-2021. g.
Pateicības vēstules
Projekti
«Projekti
Kurzemes lielkaujas un Lestenes brāļu kapi
Latviešu karavīru piemiņas biedrība “Lestene”
Lestenes muzejs
Radinieku meklēšana
Searching for relatives
Galerijas
Kontakti
LV EN

IZVĒLNE
Seko mums acebook

Mīļie labdari,

Atkal ir pienācis gada tumšākais, taču, manuprāt, pats gaišākais un sirsnīgākais gada mēnesis. Decembris. Ir pirmā mēneša sestdiena, rīt otrā advente, kad iedegsim jau otro sveci adventes vainagā, kaut gan mums ir viena svece svečturī, vainaga vidū, drošības apsvērumu dēļ :). Sargāsim sevi un citus.
Pēdējais laiks nav bijis viegls, kā jau daudziem šobrīd. Taču ja sirdī siltums, mājās bērnu smiekli un ārā viss balts, tad ir daudz vieglāk :).
Bija jālemj par darba maiņu, jo nevarēju to savienot ar mammas būšanu.
Tad visas trīs meitiņas man slimoja, līdz ar to bija jāņem slimības lapa, kura samazina ienākumus, bet maksājumus un Ziemassvētki nav atcelti. Taču, tad kā pirmais brīnumainais sniegs..kontā saņemu Jūsu dāvinājumu.
Ak cik es biju priecīga un pateicīga! Tieši tajā brīdī kad sevi atkal mierināju, ka viss nokārtosies, ja es paļaušos un nepārstāšu ticēt brīnumiem un labajam.  Sirsnīgs paldies Jums!
Ja tā padomā (to daru bieži un vajag vel biežāk), tad esmu tik ļoti pateicīga par visu kas manā dzīvē notiek, arī par to, kas varbūt, pirmajā bŗidī nešķiet tik ļoti labs, toties vēlāk saprotu, ka tā ir bijusi svētīga mācībstunda. Tad pasakos par mācībstundu un turpinu pateicības par visu kas man un manām meitām ir! Mums ir mājas, siltums, dzeramais ūdens, gaisma, mīļie apkārt un mēs esam viena otrai !!
Meitiņas, man pašas brīnišķīgākās. Vecākā - Alise (9gadi), jau iet otrajā klasē, dejo tautu dejas, apmeklē mākslas skolu un mīl dzīvniekus, un dabu- viņa ir ļoti maiga, sirsnīga un mākslinieciska dvēsele. Loreta (5gadi, 20.12. būs 6 gadi) ir vidējā. Spridzeklīte. Ļoti patīk ķimerēties ar sīkām lietām - vērt, zīmēt, knibināt un līmēt. Patīk arī blēņas :) Gandrīz katru vakaru izdomās bēdiņu kā tikt mammai blakus gultā. Tik tagad "Ziemassvētku zeķu laikā", esot jāguļ savā gultā, savādāk rūķi neatradīšot viņas zeķi, kurā kaut ko ielikt! Olīvija- mana mazākā princese (3 gadi). Ļoti interesanta meitiņa. Ir tāds teiciens - veca dvēselīte bērna ķermenī. Ļoti vieds skatiens un vienmēr sava doma, ļoti attīstīta valoda savam vecumam. Arī mazās uzsāka tautu dejas, jo iepriekš Covids neatļāva.
 Mana mamma dzīvo laukos, tā nu ļoti mīlam tur dzīvoties brīvdienās. Esam trīs meitas mammai. Un mammai ir 8 mazbērni! ESam bagāta saime 💚 Vēlos saviem bērniem pēc iespējas vairāk dabas klātbūtni un kaut mazu daļu no bērnības sajūtas kāda bija 80/90 gadu bēniem - bezrūpīgas dienas smilšu kastē, pļavās, sarkanas sejas pēc sniega kaujām un cietokšņu būvēšanas, veidojot būdas kokos un cepjot dubļu kūkas :) arī šodien brauksim uz laukiem. Celsim sniegavīru un cepsim piparkūkas. Jau vakar cepām, bet esot jācep arī šodien:)

Mīļie, vēlreiz sirsnīgs paldies Jums par atbalstu! Mēs ar meitiņām ļoti novērtējam 🙏
Lai Jums sirsnīgi, gaiši, mīlestības un labas veselības piepildīti svētki!

Elīna ar meitiņām Alisi, Loretu un Olīviju (foto arī mans krustdēliņš Patriks)

 
  Atgriezties Iesaki draugiem: 
© 2024 Daugavas Vanagu centrālās valde. Visas tiesības aizsargātas. »